ul. Krakowska 72, 25-701 Kielce
+48 41 335 80 44

VI Memoriał Jarka Tkaczyka w piłce ręcznej chłopców

W dniach 5-6.10.2018 odbędzie się VI Memoriał im. Jarosława Tkaczyka. 

Drużyny biorące udział w Memoriale

Rocznik 2002 i młodsi.                                                                                               Rocznik 2004 i młodsi.

PGE Vive Kielce I (A.Litowski) PGE Vive Kielce I (P.Grecak)
PGE Vive Kielce II (A. Rodacki) PGE Vive Kielce II (A.Litowski)
PGE Vive Kielce III (R.Bernacki) PGE Vive Kielce III (M.Kiniorska)
Padwa Zamość Padwa Zamość
Kszo Ostrowiec Św. UKS Czwórka Libiąż
Bursa Puławy Pogoń Zabrze
Victoria Piaseczno Kszo Ostrowiec Św.
UKS Wiertmet Libusza UKS Wiertmet Libusza

 

Podział na grupy

Hala Politechnika (2002′)                                                                                          Hala SP 39 Kielce (2004′)

Grupa A Grupa B   Grupa A Grupa B
1.PVK I 1.PVK III   1.PVK I 1.PVK II
2.PVK II 2.Zamość   2.Libiąż 2.PVK III
3.Puławy 3.Libusza   3.Zamość 3.Ostrowiec
4.Piaseczno 4.Ostrowiec   4.Libusza 4.Zabrze

 

Piątek  05.10.2018

Mecz otwarcia hala gimnazjum

12:00 (2002′) PVK I – PVK II (A)

Politechnika                                                                                                                                   SP 39 Kielce

15:00 PVK III – Libusza (B) 13:00 PVK II – PVK III (B)
  15:50 Bursa Puławy – Piaseczno (A) 14:00 PVK I – Libiąż (A)
   16:40 KSZO Ostrowiec Św. – Padwa Zamość (B) 15:00 KSZO Ostrowiec Św.- Pogoń Zabrze (B)
    17:30 PVK I – Bursa Puławy (A) 16:00 Padwa Zamość – Libusza (A)
    18:20 KSZO Ostrowiec Św. – Libusza (B) 17:00 PVK II – Pogoń Zabrze (B)
    19:10 PVK II – Piaseczno (A) 18:00 PVK I – Libusza (A)
  19:00 KSZO Ostrowiec Św. – PVK III (B)
21.00 (SP 39) PVK III – Padwa Zamość (B) 20:00 Padwa Zamość – Libiąż (A)

 

Sobota  06.10.2018

Politechnika                                                                                                                                    SP 39 Kielce

8:00 PVK II – Bursa Puławy (A) 8:00 Libusza – Libiąż (A)
8:50 KSZO Ostrowiec Św. – PVK III (B)  9:00 PVK II – KSZO Ostrowiec Św. (B)
 9:40 PVK I – Piaseczno (A)  10:00 PVK I – Padwa Zamość (A)
 10:30 Padwa Zamość – Libusza (B)  11:00 PVK III – Pogoń Zabrze (B)
11:20 A4 – B4 12:00 A4 – B4
12:10 A3 – B3 13:00 A3 – B3
13:00 A2 – B2 14:00 A2 – B2
13:50 A1 – B1 15:00 A1 – B1

16:00 ZAKOŃCZENIE