ul. Krakowska 72, 25-701 Kielce
+48 41 335 80 44

WYNIKI, TERMINARZE I TABELE

Rozgrywki >> 2018/2019 >> Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych 2018/2019 - Tabela zasadnicza 123

MscNazwa drużynyMZwPRwRpZdStZd-StP_ZdP_St
1PGE VIVE I Kielce1010000346191155300
2PGE VIVE II Kielce119200350233117276
3KSSPR Końskie10730032123190219
4SPR Wisła Sandomierz105500236254-1815153549
5KS KSZO OSTROWIEC ŚW.105500292303-1115153044
6PGE VIVE III Kielce113800292331-39924
7MSS MASŁÓW102800189383-194624
8UKS SMS Wybicki Kielce10010000100-100030