ul. Krakowska 72, 25-701 Kielce
+48 41 335 80 44

WYNIKI, TERMINARZE I TABELE

Rozgrywki >> 2018/2019 >> Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych 2018/2019 - Tabela zasadnicza 123

MscNazwa drużynyMZwPRwRpZdStZd-StP_ZdP_St
1PGE VIVE I Kielce77000256145111210
2KSSPR Końskie752002151506515631030
3PGE VIVE II Kielce75200227158691560020
4SPR Wisła Sandomierz74300162161112931532
5KS KSZO OSTROWIEC ŚW.7430021020641290017
6PGE VIVE III Kielce72500180194-14615
7MSS MASŁÓW71600134300-166318
8UKS SMS Wybicki Kielce70700070-70021